Szczepienia - aktualizacja informacji

Szanowni Państwo,

chciałbym poinformować, że cały czas trwają zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla pracowników Politechniki Łódzkiej. Uprzejmie przypominam, że:

  1. Po wypełnieniu formularza znajdującego się pod adresem: https://adm.edu.p.lodz.pl/mod/questionnaire/view.php?id=5890 zostają Państwo zapisani na pierwszy możliwy termin szczepienia w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej PŁ. Informację o terminie szczepienia otrzymają Państwo za pośrednictwem wiadomości SMS.
  2. Osoby, które zgłosiły się za pośrednictwem formularza na portalu Wikamp są wprowadzane do systemu Internetowego Konta Pacjenta zgodnie z rządowym harmonogramem rejestracji w momencie ustalania terminu szczepienia.
  3. Jeżeli ktoś z Państwa dotychczas wypełnił powyższy formularz, to nie musi wypełniać go powtórnie.
  4. W sytuacji, jeśli ktoś z Państwa urodzony przed 1962 rokiem zapisał się na szczepienie poprzez wypełnienie powyższego formularza, a nie otrzymał jeszcze informacji o terminie szczepienia wówczas prosimy o kontakt mailowy pod adresem office.rector@adm.p.lodz.pl.
  5. Szczepienia odbywają się zgodnie z harmonogramem określonym przez Rząd RP. Harmonogram kwietniowej rejestracji dostępny jest pod adresem: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/wczesniejsze-terminy-szczepien-osoby-60-plus-moga-zaszczepic-sie-w-kwietniu.
  6. Ministerstwo Zdrowia odpowiedziało na jeden z apeli dotyczących objęcia priorytetowo programem szczepień nienauczycieli pracujących w uczelni. Zachęcam do zapoznania się z załącznikami do komunikatu.
  7. Istnieje możliwość szczepienia w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej PŁ osób niezatrudnionych w Politechnice Łódzkiej. W takim przypadku należy kontaktować się bezpośrednio z CDiTL PŁ.

Harmonogram rejestracji na szczepienia przedstawiony przez Rząd RP. Stan na 8 kwietnia 2021 r.

12 kwietnia – rocznik 1962,
13 kwietnia – rocznik 1963,
14 kwietnia – rocznik 1964,
15 kwietnia – rocznik 1965,
16 kwietnia – rocznik 1966,
17 kwietnia – rocznik 1967,
19 kwietnia – rocznik 1968,
20 kwietnia – rocznik 1969,
21 kwietnia – rocznik 1970,
22 kwietnia – rocznik 1971,
23 kwietnia – rocznik 1972,
24 kwietnia – rocznik 1973.

Powyższe roczniki w poszczególnych dniach, wymienionych powyżej, będą otrzymywać informacje o terminie szczepienia.

Terminy zapisów kolejnych roczników będą ustalane zgodnie z harmonogramem ustalanym z Ministerstwem Zdrowia.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z kwestią zgłoszeń bądź wątpliwości dotyczących objęciem programem szczepień prosimy o kontakt mailowy z Kancelarią Rektora PŁ pod adresem office.rector@adm.p.lodz.pl.

Z życzeniami zdrowia,
prof. Krzysztof Jóźwik